Vizážistky z Jihu​

Jako celek fungujeme již třičtvrtě roku, kdy se společně staráme o ženy na různých akcích. Naším cílem je nevěstám dát plnou péči pleti a vlasů v jeden okamžik. Na základě této spolupráce jsme efektivnější, pečlivější a můžeme nabídnout více svých služeb i svatebčankám. Jsme součástí týmu Vizážistek z Jihu, který jsme společnými silami založily. Naší vizí je, se rozrůstat postupně dál a svůj tým rozšiřovat o další šikovné podnikatelky.
Chceme Vám totiž poskytnout širokou škálu služeb podle Vašich přání a preferencí na jednom místě.
K výběru svatebního líčení a účesu vždy přistupujeme s respektem k Vaším požadavkům, avšak přidáváme své rady a zkušenosti. Společně tak vytvoříme dokonalý svatební LOOK právě pro Vás, který vydrží bez starostí až do ranních hodin.

Najdete nás na Instagramu jako Vizazistky_z_jihu.

Míša Kotalíková

Jsem certifikovaná konzultantka, která ženám pomáhá s péčí o pleť před jejich svatebním dnem, prostřednictvím hloubkové analýzy pleti, ale i vizážistka, která chce všem ženám ukázat, jak krásné jsou a podtrhnout jejich jedinečnost. Líčení miluji už od mala, a svou práci dělám tělem i duší. Používám kvalitní dekorativní kosmetiku značky Artistry, která na pleti vytvoří dokonalý, sjednocený make-up pro jakoukoliv příležitost. Ze všeho nejvíc totiž miluju ten okamžik, když se nevěsta poprvé nalíčená uvidí v zrcadle a je spokojená.

Mé portfolio svatebního, maturitního, ale i denního líčení najdete na Instagramu Beauty_art_misakot.

Helča Šandová

Jsem vizážistka a vlasová stylistka. Nevěsty si mě pro svůj velký den vybírají již třetím rokem. Mám velký cit pro kreativitu a neustále zkouším nové styly účesů. Na škole jsem se zúčastnila Mistrovství Republiky v Brně mladých kadeřníků a umístila se mezi nejlepšími. Používám kvalitní styling, aby vše vydrželo i v náročnějších podmínkách. Vždy upřednostňuji, aby se nevěsta cítila za všech okolností příjemně a jistě.

Mojí práci si můžete prohlédnout na Instagramu, kde jsem jako Hair_by_hel.

Ceny

Zde je naše cenová nabídka

MAKE-UP

LÍČENÍ + ZKOUŠKA                                                        2 000 Kč

BALÍČEK (zkouška, líčení + 2 svatebčanky)           3 400 Kč

ÚČES

ÚČES + ZKOUŠKA                                                         2 000 Kč

BALÍČEK (zkouška, účes + 2 svatebčanky)            3 400 Kč

 

 

Oslovte nás


NEZAPOMENUTELNĚ

Jsme tu pro Vás.

CO NABÍZÍME

Fakturační údaje

Sociální sítě