Heda Kubínová

Heda Kubínová

Něco málo o mně

Jmenuji se Heda a jsem vyučená dámská krejčová. Se svým krejčovským ateliérem EDDA na Praze 6 si plním svůj životní sen a šití svatebních šatů je mojí největší vášní. Jsem mladá a to myslím přináší jednu velkou výhodu – nebojím se jakékoliv šicí výzvy a určitě nelpím na nějakém jednom „klasickém“ stylu svatebních šatů. Ráda Vám ušiji cokoliv, po čem Vaše srdce touží.

Spolupráce probíhá tak, že mi budoucí nevěsty naposílají několik fotek různých šatů třeba z Pinterestu s komentářem, co se jim líbí nebo naopak určitě nelíbí. Například „z této fotky se mi líbí výstřih, tady materiál, tady délka rukávu, tady holá záda“ atd. Takto si já i nevěsta ujasníme styl a sestrojíme spolu představu o šatech. Když vím, jakou má nevěsta představu, šaty jí nacením.  Po první osobní schůzce kde si vezmu Vaše míry a doladíme finálně představu o šatech, následují většinou 3 zkoušky na postavě a na třetí již šaty odevzdávám.

Ceny

Ceny se pohybují od 10 tisíc za práci výš, vždy záleží na konkrétním modelu, kolik je tam krajky, vrstev sukně atd. K této ceně se pak připočítává ještě cena materiálu, který hledáme tak, aby se cenově vešel do nevěstiných finančních možností a představ. Krajky objednávám dlouho dopředu z ciziny, proto je dobré mi napsat co nejdříve, aby krajka stihla dorazit a vše se s klidem stihlo.

Oslovte násNEZAPOMENUTELNĚ

Jsme tu pro Vás.

CO NABÍZÍME

Fakturační údaje

Sociální sítě