Lucie Píchová

Něco málo o mně

Jmenuji se Lucie Píchová a svět krásy mě provází celý život. Ačkoliv mé kroky vedly zprvu do úplně jiných studijních i pracovních oblastí, záliba v kosmetice a kreativita mi nedaly spát a já se rozhodla svůj dlouholetý koníček převést na profesionální úroveň.

 

Mimo rodinu se věnuji poradenství v péči o pleť, vizážistice, hairstylingu (účesy pro každou příležitost a různé druhy copánků), bodypaintingu (barvy, henna, jagua) a individuálním kurzům.

 

Pokud Vás zaujalo mé portfolio, budu se těšit na společné setkání ať už ve Váš DEN D nebo při jakékoli příležitosti, kde bude potřeba profesionální líčení a úprava vlasů. Svou práci dělám s láskou, nadšením a Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě.

Ceny

Zde je má cenová nabídka

V den zkoušky se platí vždy 50% z ceny, zbytek hotově v den svatby. Zkouška se koná u mě v Bažantnici u Dražně (Plzeň-sever) nebo u Vás, v pohodlí domova. V den svatby přijedu za Vámi kamkoliv na místo příprav.

Svatební líčení se zkouškou

Základní balíček našich služeb
2 300
  •  

Svatení líčení a účes vč. zkoušky

Nejpopulárnější
3 800
  • Cena zahrnuje vlasové doplňky a výstužné potřeby.

Doprava 12 Kč/km
Počítáno z Plzně – po Plzni zdarma

 

SVATEBČANKY

LÍČENÍ A ÚČES V DEN SVATBY            1000 Kč

LÍČENÍ                                                   650 Kč / 30min

ÚČES                                          650 Kč / 30min

 

Ceny pro svatebčanky platí pouze v případě, že si u mne objedná služby nevěsta. V případě většího počtu družiček a svatebčanů jsem schopná zajistit schopný tým make-upartistek a kadeřnic. V takovém případě se na mě neváhejte obrátit a sestavím Vám svatební balíček přímo na míru.

Oslovte nás


NEZAPOMENUTELNĚ

Jsme tu pro Vás.

CO NABÍZÍME

Fakturační údaje

Sociální sítě