DJ Marek Jiran

Něco málo o mně

Svatba přeci jenom není diskotéka. Dobrý DJ na svatbu se, kromě jiného, liší právě ve schopnosti citlivě kombinovat jednotlivé skladby a styly a udržet tak příjemnou náladu i atmosféru svatby, tak aby se bavili opravdu všichni zúčastnění.

Na svatebních večírcích hraji již spoustu let a za tu dobu jsem jsem získal mnoho zkušeností s tím,jak udržet dobrou náladu a příjemnou atmosféru po celou dobu Vaší svatební oslavy. Zahraji Vám vaši oblíbenou hudbu i písničky na přání. Pokud si nebudete s výběrem hudby jisti, rád Vám pomohu a poradím. Mým cílem je veselá svatba a spokojení svatebčané. Svatební DJ má zajisté své výhody, jako třeba že zabere mnohem méně místa než kapela, nepotřebuje dělat přestávky, dokáže pobavit všechny generace, od dětí a teenagerů, přes rodiče až po babičky.Je také pravda, že DJ na svatbě může pružněji reagovat na aktuální atmosféru a má mnohem širší hudební repertoár nežli kapela. Také narozdíl od kapely může hrát i potichu, což se může zdát jako nepodstatná věc, ale jsou chvíle, kdy je příjemná podkresová hudba lepší než hlasitá produkce. A v neposlední řadě je zde také bezesporu mnohem výhodnější cena.

Zkušenosti mám nejen ze svateb, ale hrávám i v klubech, slavnostech a firemních akcích. Pokud se rozhodnete z celé škály Dj právě pro mě, určitě nebudete litovat. 🙂

Veškeré vybavení nechte na mně! 

Můj repertoár je flexibilní a dokážu se přizpůsobit atmosféře!

Jóo! Kecání do mikrofonu by mi taky šlo!

Ceny

Ozvučení obřadu 1 200Kč
Večerní zábava (8 hodin) 8 000Kč
Celodenní svatby naceňuji individuálně po domluvě s Vámi.

V cenách není zahrnuta doprava.

Ukázly

Oslovte nás

Email: info@nezapomenutelne.cz

Telefon: +420 773 566 523
Můžete nás také sledovat na sociálních sítích

NEZAPOMENUTELNĚ

Jsme tu pro Vás.

CO NABÍZÍME

Fakturační údaje

Sociální sítě