Galina Močárová

Něco málo o mně

Jsem profesionální vizážistka, původem ze Slovenska, působící na Jižní Moravě. Má práce mě neskutečně baví a nejdůležitější je pro mě spokojený zákazník. 

Po studiu střední umělecké školy jsem věděla že chci zůstat v kreativním prostředí. Předchozí zkušenost s fotomodelingem mě pomohla získat klientelu mezi fotografy/kami. Líčení jsem se začala věnovat od roku 2017. Mám zkušenost zejména s foto-make upem, baví mě hlavně beauty a fantasy make-up. Spolupracuji dlouhodobě s fotografmi/kami napříč Jižní Moravou.

Na svatební líčení a účesy jsem se zaměřila po kurzu v roce 2019. Nesmírně mě těší být součástí „velkého“ dne mých klientek, uvědomuji si důležitost mého poslání a tak je pro mě důležitý každý detail, tak stejně ale i uvolnění napjaté atmosféry, v rámci práce na svatbách jsem mnohdy získala nejen úžasné klientky, ale i kamarádky.

Jezdím za klientkami po celé Jižní Moravě, prostory mám v Loděnicích (u Pohořelic) nebo v Brně. Máte-li zájem využít mých služeb jako nevěsta nebo jako fotograf/ka budu se těšit na společné setkání nebo spolupráci, neváhejte mě kontaktovat

Ceny

Zde je má cenová nabídka

Balík svatebího líčení

bez účesu
3000
  • Zkouška (max 2,5hod) - 1300Kč
  • Ve svatební den - 1700Kč

Balík svatební líčení

s účesem
4500
  • Zkouška líčení s účesem - 2000Kč
  • Ve svatební den - 2500Kč

DORPAVA
Brno a okolí Pohořelic – zdarma
Jižní Morava 200-500Kč

 

SVATEBČANKY

LÍČENÍ A ÚČES V DEN SVATBY            1000 – 1200Kč
LÍČENÍ                                                   800 – 1000Kč

 

Ceny pro svatebčanky platí pouze v případě, že si u mne objedná služby nevěsta

Oslovte nás


NEZAPOMENUTELNĚ

Jsme tu pro Vás.

CO NABÍZÍME

Fakturační údaje

Sociální sítě