DUO Housle&Cimbál

Při jakých příležitostech hrajeme?

Ke zpříjemnění vašeho významného okamžiku vám nabízíme unikátní hudební spojení houslí a cimbálu. Jistě si každý cimbál spojí s dobrým vínem a tradiční cimbálovou muzikou. Oba jsme samozřejmě na folklóru vyrostli, ale doba si žádá rozšiřovat repertoár i moderním a klasickým směrem. I přesto, že jsou svatební obřady našim hlavním zaměřením, vystupujeme také na různých typech firemních události, slavností a koncertů nejen jako DUO, ale také s cimbálovou muzikou. 

Co najdete v našem repertoáru?

K našemu repertoáru patří například: pohádková píseň ,,Prstýnek něžný dala mi“, úvodní melodie z filmu Forrest Gump ,,Feather theme“, něžná píseň ,,Tears in heaven“ od Erica Claptona, také velmi žádaná moderní píseň ,,Perfect“ od Eda Sheerana i ,,A thousand years“ od Christiny Perri. Rovněž nechybí známé písně jako je ,,Hallelujah“ nebo téma z filmu ,,Titanic“. V našem repertoáru jsou samozřejmě i skladby folklorní a klasické jako je například ,,Zaspala nevěsta“, ,,Zaleť sokol“ či ,,svatební pochod“ a samozřejmě mnoho dalších. 

Ukázky

Ceny

Doprovod u svatebního obřadu:

6 600Kč

Obvykle hrajeme při příchodu ženicha, poté nevěsty, při předávání prstýnků, příp. během slibů a nakonec během gratulací. Pokud budete chtít, můžeme Vám zahrát ještě během příchodu i odchodu hostů.

Doprovod u svatebního obřadu + hodina před / po:

8 800Kč

Kromě obřadu, Vám můžeme zpříjemnit také čas kolem. Například při obědě či po jídle.
V tomto čase hrajeme buď klidnou doprovodnou hudbu, nebo folklorní repertoár pro rozproudění zábavy.

Oslovte násNEZAPOMENUTELNĚ

Jsme tu pro Vás.

CO NABÍZÍME

Fakturační údaje

Sociální sítě