S fotkami od nás se můžete pochlubit i těm,
kteří se na Vaši svatbu nemohli dostavit osobně.

Ladislav Rostaš

Jmenuji se Ladislav Rostaš a fotografování začalo být mou oblibou roku 2012. Hned toho roku jsem začal pozvolna s makrem, přírodou a krajinkami. Následně jsem vyzkoušel zachycování okamžiků na společenských akcích a svatbách, kde jsem se snažil posouvat svůj fotografický potenciál dále a vytvářet krásné vzpomínky. Z koníčku se stalo povolání a já jsem šťastný, že mohu dělat něco, v čem jsem dobrý a miluji to. Rychle přišlo období budování si vlastního podnikání a nyní mohu říct, že jsem konečně fotografem srdcem i duší na plný úvazek. Svůj technický repertoár se snažím stále obnovovat a doplňovat o nové objektivy či světelnou aparaturu.

Loňský rok (2018) se má profesní pozornost přesunula k člověku. Momentálně je mou největší vášní zachycování portrétů. Za posledních pár let jsem měl příležitost setkat se s mnoha známými tvářemi, jako například herečku Aničku Polívkovou, modelku Veroniku Kašákovou, Tamaru Klausovou, herečku Lenku Vlasákovou, slovenskou herečku Lenku Vacvalovou, Evu Burešovou, Alice Bendoou, Jiřího Mádla a mnoho dalších, kteří nyní zdobí mé portfolio.

Co mě baví na focení svateb? …Řekl bych, že krásná a pozitivní energie všude ve vzduchu, smějící se lidé a drobný adrenalin, abych zachytil všechny stěžení okamžiky. Také zachycování emocí a momentů, na které se časem zapomene. Vždy se snažím být kreativní a neotřelý, ale zároveň vyhovět přáním novomanželů.

Cenová nabídka

Focení svatebního obřadu
4 000,-

Focení obřadu
Společné focení
Párové focení

Focení obřadu + půl den
(ráno / večer)
5 000,-

Focení obřadu
Společné fotky
Párové focení

Focení příprav před svatbou
NEBO
Focení po oslavy a hostinu

Celodenní focení
6 500,-

Focení příprav nevěsty a ženicha
Focení obřadu
Společné fotky
Párové focení
Focení ženicha s nevěstou až po večerní oslavy, zábavu a hostinu

DALŠÍ SLUŽBY:

Video plné emocí.
NOVINKA
Záběry z dronu

Dokonale sladěné grafické prvky.
Nechce ti udělat fotoknihu, nebo třeba svatební WEB

Kontaktujte nás:

TELEFON:
+420 773 566 523

E-MAIL:
info@nezapomenutelne.cz

ADRESA:
Rudní 633
Kutná Hora, 284 01

SOCIÁLNÍ SÍTĚ:
@nezapomenutelne